Ravnateljica Dječjeg vrtića “Pčelica” Čazma, Martina Kovač, dobitnica je ovogodišnje Nagrade za rani odgoj i obrazovanje “Vesna Grđan”, Fonda “Boža Tvrtković”.
Fond “Boža Tvrtković” počeo je svojim djelovanjem 3.12.1990. na inicijativu dijela Centra za odgoj i usmjereno obrazovanje Bjelovar da bi godinu dana kasnije okupio i ostale srednje škole Bjelovara. Ciljevi Fonda su brojni, ali ono što je najvažnije jest poticanje i razvijanje stvaralaštva, kvalitete rada u školi, originalnosti, inovacija kod učenika i njihovih predavača.
Ponosni smo što je ovo već drugo priznanje djelatnicama DV “Pčelica” Čazma, budući da je jedna od prošlogodišnjih dobitnica nagrade bila odgojiteljica u DV “Pčelica”, Lidija Štajduhar.
Svečanost dodjele nagrada bit će 6. lipnja 2019. u 11,00 sati u Domu kulture u Bjelovaru.
Čestitamo!